BistritaRock
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

BistritaRock

Muzica
 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Muzicieni ? Instrumentisti? sa va vedem :)

In jos 
AutorMesaj
eddie
Incepator
Incepator
eddie


Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/01/2009
Localizare : TRANSYLVANIA

Muzicieni ? Instrumentisti? sa va vedem :) Empty
MesajSubiect: Muzicieni ? Instrumentisti? sa va vedem :)   Muzicieni ? Instrumentisti? sa va vedem :) Icon_minitimeSam Ian 03, 2009 5:01 pm

Aaaa... salutare la toata comunitatea de rockeri din bistrita si din afara "granitei" am deschis acest topic in ideea de a vedea cati muzicieni sunt in bistrita (chitaristi, bassisti, tobosari, trompetisti ... plm de toate neamurile , hai sa ne cunoastem sa schimbam pareri , sa ne laudam sculele etc .. Smile
incep eu daca tot am deschis topicul Razz
Ma numesc Eddie, viitor bassist , momentan incepator , cant de ceva vreme la bass dar nu ma consider inca bassist cu adevarat ... , scule ce le posed :

Bass pasiv 4 corzi made in Germany , made by Luthier Passes Custom Shop , forma de superstar cu inclinati mai ciudate , 2 Humbuckere Duncan design , corzi warwick dark lord .

Bass pasiv 5 corzi marca Stagg fostul bass al bassistului din Shadow , 2 doze jazz style , corzi warwick black label ,bass foarte vechi si uscat cu un sunet agresiv Smile

Chitara electrica Japan vintage stratocaster classic made in japan in 1983 doze si electronica schimbata de fender stratocaster deluxe 2007 , corzi Ernie ball , dozele sunt S-S-S , tremolo . (momentan sta degeaba chitara asta )

alte scule : cabluri microfoane , pedale de efecte ...
scule detinute : 3 chitari hora reghin electrice romanesti vechi , bass hora reghin electric , chitara clasica (amo i cenusha) , tobe hora reghin vechi , o chitara russeasca foarte foarte veche din ani 50 + multe alte efecte amplificatoare etc ... Smile


astept sa va expuneti si voi daca mai sunteti pe aici si sigur sunteti Smile lol!
Sus In jos
eddie
Incepator
Incepator
eddie


Mesaje : 2
Data de înscriere : 03/01/2009
Localizare : TRANSYLVANIA

Muzicieni ? Instrumentisti? sa va vedem :) Empty
MesajSubiect: Re: Muzicieni ? Instrumentisti? sa va vedem :)   Muzicieni ? Instrumentisti? sa va vedem :) Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 6:46 am

done ce mort i forumu asta No
Sus In jos
 
Muzicieni ? Instrumentisti? sa va vedem :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BistritaRock :: Ai vreo sugestie, reclamatie,sfat sau vrei sa ne zici ceva ? Aici e locul potrivit! :: Povesti Generale... Cu pesti ... Muzica ...Cu ce putza ta vrea-
Mergi direct la: