BistritaRock
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

BistritaRock

Muzica
 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Alexa
Nivelul2
Nivelul2
Alexa


Mesaje : 53
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 36

Foaie de personaj
hmmm: whateveeer!

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 2:44 am

DECI bounce eu consider k Just Fine'ul nostru cel de toate zilele/serile/noptile/diminetile(nu neaparat in ordinea asta)merita sa se afle primul in acest topic.Cei mai mari What a Face pot sa spuna k de cand e deschis(de cand e deschis ??????!?!) lumea a tot mers,merge,si va merge in continuare.O fi avut el si zilele lui proaste,dar toate sunt trecatore.Aseara de exemplu a fost o seara plina,foarte ok din punct de vedere al "populatiei".In rest,ce sa spun,nu vreau sa incep cu plangerile legate de fum,miros,aceeeeeeasi muzica No No No No (desi pe alocuri parca-parca se mai schimba cate ceva-alegerile sa fie de vina ??!?! pig ),asa k o sa incep (sa fiu melodramatica sau cum vreti voi sa spuneti,nu ma supar,eu tot va iubesc I love you )prin a spune k in "birtu ala de kkt" am cunoscut nijte oameni nu tocmai de kkt(deci,evident si aceia sunt acolo alien ,dar nu de ei vreau sa ma leg acu) si care ,intamplator sau nu, mi-au devenit prieteni,cei mai buni prieteni,mai exact( I love you I love you I love you I love you evident nu o sa incep sa va insir pe toti,cei care va stiti/simtiti,bv voua,care nu,life sucks Razz )waaaaai,de capu meu ce am inceput sa aiurez si e numai 11 si ceva,dimineata sunny .Totusi,ma simt putin obligata(din prea multa dragoste) sa-l amintesc pe aiuritul nostru administrator(=)))) ce nume,si ce functie pt el) TEO .Prima persoana la care m-am uitat ciudat in just(era barman,banuiesc k va aminiti ce fraieeeeer pig era) si prima persoana pe care am ajuns sa o indragesc( I love you I love you I love you ).Apoi a urmat gashca care nu mai e jocolor ,apoi cei care sunt,apoi tot asa...pana la Embarassed ,mno las k aveti si voi puuuutina imaginatie(sau dak nu,tot aici pe forum il gasiti si pe el Smile
Mna....deocamdata am cam luat-o pe carari si cred k e timpu sa ma duc sa invat si eu putin,nu de alta da sesiunea asta nu aduce nimik bun cu ea study
Pupuuuuu
Sus In jos
teo007
Admin
teo007


Mesaje : 30
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 37
Localizare : Bistrita

Foaie de personaj
hmmm: ce sa zic nimic

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: na fain ce sa zic   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 8:47 am

na fain ce sa zic ... cred ca da toti ne amintim ce inseamna Just-ul sa zic asa ... toti avem perioade si perioade dar Nu stiu ce **** mea de o vreme vorba lu alexandra muzica ii de cacat de ce ... pt de fiecare data cand ma duc acolo imi vine sa imi dau pumni in coaie ... ( muzica de kkt) in sensul ca ii prea trista si nu ii deajuns si oameni care merg acolo o fac admosfera si mai adormita bine inteles ca prima persoana vinovata de acest Kixs este Barmanul si nu mai el ... pt. ca in primul rand in mana lui este muzica si el ar trebui sa stie ce face cu ea... A si alexandra nu am sa schimb putza mea Razz.


Ultima editare efectuata de catre teo007 in Sam Mai 31, 2008 4:06 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://www.bistritarock1.tk
teo007
Admin
teo007


Mesaje : 30
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 37
Localizare : Bistrita

Foaie de personaj
hmmm: ce sa zic nimic

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 4:05 am

acuma fiecare cu treaba lui sa zic asa ...
Sus In jos
http://www.bistritarock1.tk
Rekutzy
Incepator
Incepator
Rekutzy


Mesaje : 9
Data de înscriere : 28/05/2008
Varsta : 34

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 1:03 pm

e adevarat ca just fin-ul se cam duce de rapa ....dar in seara asta m-am convins de ce,nu de parca pana acuma nu ar fi fost evident:o incercat lumea sa faca ceva pentru clienti...o proiesctie....sunt de acord ca a fost o idee buna,pt ca s-o si strans ceva lume.Dar atunci cand era cel mai fain s-o futut totul....de ce ?!?pt ca in ciuda faptului ca se plang clientii de atmosfera tot ei sunt vinovati pt ce se intampla acolo... Exclamation
Ar fii cazul sa ne mai deschidem ochii...deoarece Just Fine-ul nu e ca orice bar oarecare,tre sa recunoastem.E un loc unde se intalnesc prieteni...si ar trebui sa sustinem tot ce se intampla acolo,nu sa cautam tot timpul nou motiv de cearta sau sa distrugem tot ce apucam....Ar trebui sa realizam ca distrugem ce e al nostru,pentru ca daca barul asta ar functiona pentru profit,ar fi fost inchis de mult Neutral
Sus In jos
Alexa
Nivelul2
Nivelul2
Alexa


Mesaje : 53
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 36

Foaie de personaj
hmmm: whateveeer!

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeDum Iun 08, 2008 6:09 am

foarte adevarat,Reka,evident ai mare dreptate.si evident k nu vrei sa stii k EU am fost de vina pt ce s-a intamplat Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
numai cuvinte de lauda ,ce pot sa zic ,se pare k oamenii pana la urma nu-s chiar asa cum se arata a fi ,pacat ,mare pacat,mai ales k intre prieteni nu ar trebui sa existe vorbele pe la spate si alte alea,dar,din nou,nimik NU MA MIRA ,mai ales cand vine vorba de Just Fine ..... jocolor
Sus In jos
teo007
Admin
teo007


Mesaje : 30
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 37
Localizare : Bistrita

Foaie de personaj
hmmm: ce sa zic nimic

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 8:08 am

cica in Just fine acuma este LCD ... pe pula noastra dumezaule acuma ne uitam la fotbal:)
Sus In jos
http://www.bistritarock1.tk
Alexa
Nivelul2
Nivelul2
Alexa


Mesaje : 53
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 36

Foaie de personaj
hmmm: whateveeer!

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeMier Iun 11, 2008 10:17 am

mda....pai dak si in alte parti se uita lumea numai la fotbal...in Just de ce nu !? Wink) probabil k o sa fie videoclipuri si concerte....i guess
Sus In jos
teo007
Admin
teo007


Mesaje : 30
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 37
Localizare : Bistrita

Foaie de personaj
hmmm: ce sa zic nimic

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 8:09 am

poi asa se anunta ... acuma tot astepta daca nu la pus dejoaba in bar sa ma uit la ce daca vreau sa ma uit ma uit acasa ... mama masi de treaba ...
Sus In jos
http://www.bistritarock1.tk
Alexa
Nivelul2
Nivelul2
Alexa


Mesaje : 53
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 36

Foaie de personaj
hmmm: whateveeer!

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 9:40 am

gata asteptarea ...de azi ne uitam la concerte si videoclipuri....nu numai la fotbal pe LCD-u ala Very Happy cheers cheers cheers
Sus In jos
Nevvagor
Nivelul2
Nivelul2
Nevvagor


Mesaje : 43
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 40
Localizare : Bistrita

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 10:10 am

mda... nush cat de faina ii ideea cu clipurile in bar, pe mine ma cam inerveaza fazele astea cu mersu in bar si uitatu la clipuri
Sus In jos
Varanu' de Komodo
Incepator
Incepator
Varanu' de Komodo


Mesaje : 16
Data de înscriere : 29/05/2008
Varsta : 42

Foaie de personaj
hmmm: scavenger of human sorrow

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 7:55 am

nu-i char asa naspa! mie mi-ar conveni sa mai vad cate un concert cu public! la tv.
pirat
Sus In jos
http://sergiu-81-anul-varanului.hi5.com
Nevvagor
Nivelul2
Nivelul2
Nevvagor


Mesaje : 43
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 40
Localizare : Bistrita

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 8:29 am

concert da, merge, da clipuri toata seara ii nashpa
Sus In jos
Alexa
Nivelul2
Nivelul2
Alexa


Mesaje : 53
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 36

Foaie de personaj
hmmm: whateveeer!

JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 9:13 am

pai si videoclipuri si concerte au fost si o sa mai fie ....care mai aveti concerte (si preferinte) aduceti si noi o sa punem Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Empty
MesajSubiect: Re: JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)   JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D) Icon_minitime

Sus In jos
 
JUST FAIN CLUB ( dupa cum e scris in revista 7 seri:D)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BistritaRock :: Discuti :: Birturi Metal-
Mergi direct la: