BistritaRock
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

BistritaRock

Muzica
 
PortalAcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 HARD ROCK -Cluj Napoca

In jos 
AutorMesaj
Alexa
Nivelul2
Nivelul2
Alexa


Mesaje : 53
Data de înscriere : 27/05/2008
Varsta : 36

Foaie de personaj
hmmm: whateveeer!

HARD ROCK -Cluj Napoca Empty
MesajSubiect: HARD ROCK -Cluj Napoca   HARD ROCK -Cluj Napoca Icon_minitimeDum Dec 07, 2008 5:17 am

mno ,pai dak la noi oricum nu mai speram k va exista ceva in afara de Just Fain( nu k nu ne-ar placea acolo Rolling Eyes ) o sa va spun despre noul Hard din Cluj,evidnet cel din Observator (nu de alta la Hard Rock Cafe de pe Piezisa nu am fost inca) What a Face
Noul Hard facut mare Shocked foarte ok....tine in fiecare luni si marti ROCKOTECA.siiii,dupa muuulte incercari nereusite confused din pacate (nu comentam de ce si cum) Neutral am ajuns si eu intr-o marti acolo.lume...muulta.cunoscuti...putini.daaar ,concluzia a fost k a fost chiar ok.la inceput,mai timida lumea,apoi ...pletele mi-au facut vant si ochii nu prea m-au mai usturat de la tonele de fuuuuuum de acolo(nimik nou...nu prea stiu pe unde nu o fii fuuum)So....concluzia e k imi place si o sa mai merg(dak o sa am si parte de compania necesara) Very Happy
In momentul asta nu-mi aduc aminte exact ce muzica e in fiecare seara de rockoteca,dar stiu k luni e HEAVY and stuff....si marti BLACK and stuff...revin cu detalii in caz k batranetea nu-si spune cuvantul si nu uit Razz
Sus In jos
 
HARD ROCK -Cluj Napoca
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Haggard canta la Cluj-Napoca!
» Moonspell la Cluj-Napoca , 23 aprilie
» Concert Skyforger la Cluj, 4 iulie
» ELUVEITIE la Rock'n Iasi Indoor 2008

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BistritaRock :: Discuti :: Birturi Metal-
Mergi direct la: